Грошей на розвиток українського футболу немає, а на VIP-зарплати для керівництва асоціації футболу України вистачить

Desporter.com.ua

Спортивний журналіст, головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков заявив, що нинішні зарплати керівників Української асоціації футболу є необґрунтовано завищеними. За словами Франкова, щомісячного окладу віце-президента УАФ Вадима Костюченка вистачило б на те, аби профінансувати одразу кілька регіональних федерацій футболу.

Як зазначає Франков, на тлі таких великих зарплат командування ФФУ / УАФ, всі інші витрати здаються смішними. Так, зарплата тренера національної збірної становить 16 тис. грн, у той час як утримання вищезгаданого Костюченка обходиться в 500 тис. грн. Більш того, члени молодіжної збірної України, яка здобула перемогу на Чемпіонаті світу, так і не отримали належної винагороди, крім виділених Міністерством спорту 18 тис. грн. При цьому, як зазначає Франков, командування УАФ може дозволити собі відпочинок в дорогих готелях.

Desporter.com.ua

У якості порівняння Франков також навів обсяг фінансування, що виділяється регіональній федерації (60 тис. грн). За словами експерта, однієї зарплати Костюченко вистачило б, аби поліпшити фінансове становище регіональних федерацій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*