Глава МЗС України розповів про українську альтернативу «формулі Штайнмайєра»

Dialog.ua

Якщо країна відмовиться від «формули Штайнмайєра», тоді влада повинна буде витратити мінімум третину держбюджету на мобілізаційний процес і потреби армії для власного захисту.

Про це розповів голова зовнішньополітичного відомства Вадим Пристайко, виступаючи в столиці Бельгії на прес-конференції після того, як він взяв участь в засіданні європарламентської комісії із закордонних справ.

Він назвав «формулу», запропоновану німецьким політиком Франком-Вальтером Штайнмайєром, «болючим компромісом». Одночасно з цим він зазначив, що альтернативою буде витрачання третини державного бюджету, і ці кошти будуть взяті з тих, що призначені до пенсійних виплат, заробітної плати і медичного страхування. Уряд повинен запропонувати українцям найбільш доцільний варіант, підкреслив Пристайко.

Dialog.ua

Нагадаємо, що після заяви голови держави Володимира Зеленського першого жовтня про те, що українські представники погодилися з «формулою Штайнмайєра» щодо врегулювання конфлікту на Сході країни, в столиці та регіонах виникли протести. Учасники акцій заявляли, що прийняття «формули» є де-факто капітуляцією. Вчора 14 жовтня на День захисника багато патріотичних організацій також вийшли на вулиці міст України з гаслами, спрямованими проти «формули».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*