Українці почали безкоштовно роздавати «євробляхи»

bzns.media

Коли митниця затримує транспортні засоби українців з автомобільними номерами країн-членів ЄС (так звані «євробляхи»), то суд має право прийняти рішення про конфіскацію на користь держави. Про це розповів Віктор Вишньов, який очолює електронну площадку торгів «СЕТАМ» при Мін’юсті.

За його словами, конфіскована «євробляха» потрапляє на торги в «СЕТАМ», і ця торгова площадка готова до масової кампанії по порушниках нового правила про ввезення авто з європейськими номерами, і повинна впоратися з відповідним навантаженням на торговельний майданчик.

Такі автівки віддають медичним і соціальним установам, військовим підрозділам, дитячим будинкам, держорганам, благодійним фондам і не тільки. Комісії, які займаються розподілом конфіскованих «євроблях», ставлять в пріоритет армію. До складу таких комісій входять співробітники виконавчих і фіскальних служб.

bzns.media

Нагадаємо, що штрафи для власників «євроблях», які не зайнялися оформленням своїх транспортних засобів за новими правилами, відкладені до кінця поточного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*