Королева Великобританії назвала дату Brexit і порушила традиції

www.bbc.co.uk

Монархиня Сполученого Королівства Єлизавета II виступила з традиційною промовою, присвячену до відкриття нової сесії британського парламенту.

Для Її Величності це вже шістдесят п’ята за рахунком тронна промова. У ній Єлизавета II розповіла, що Кабінет міністрів має намір вивести острівну державу зі складу Європейського Союзу в останній день поточного місяця.

Також монарша особа пообіцяла реформи у сферах соціальної допомоги, освіти та кримінального кодексу. Коментуючи подальші відносини з Євросоюзом після Brexit, королева підкреслила, що в основі нової угоди з Брюсселем будуть принципи взаємовигідного співробітництва та вільної торгівлі.

www.bbc.co.uk

Її піддані звернули увагу, що для виступу Єлизавета II не наділа корону, тим самим порушивши традиції. У британських ЗМІ нагадали, що раніше королева називала цей атрибут влади занадто важким для носіння, і скаржилася, що з короною неможливо опустити голову, інакше та впаде. Знаменита корона прикрашена тисячами дорогоцінних каменів і важить більше одного кілограма.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*