Україна розпочала опалювальний сезон, майже без форс-мажорів

web.archive.org

Олексій Гончарук, який обіймає посаду голови Кабміну України, у своєму відеоблозі у «YouTube» заявив про те, що майже у всіх містах країни буде вчасно включено опалення.

Відповідно до слів прем’єра, на всій території України запущений опалювальний сезон без труднощів, проте у декількох населених пунктах жителям доведеться трохи почекати. До їх числа входить місто Сміла, розташоване на Черкащині, та село обласного значення Новий Розділ, яке знаходиться у Львівській області.

За словами Гончарука, у зазначених проблемних населених пунктах на даний момент залишаються складності технічного характеру.

Голова уряду зазначив, що проблеми виникли через допуск «критичних ситуацій» приватними компаніями, які надавали опалювальні послуги. Однак Кабінет Міністрів знайшов рішення для Сміли та Нового Розділу.

web.archive.org

Нагадаємо, що опалення у нашій державі традиційно запускається 15 жовтня.

Раніше повідомлялося про те, що Андрій Коболєв, голова держкомпанії «Нафтогаз», заявив 25 вересня про те, що Україна була успішно підготовлена до зими, оскільки у підземних сховищах запаси газу налічують близько 20 млрд м³.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*