Варяги з Європи знову заповнюють кабінети нової влади України

Kazatin-rda.gov.ua

Представники Ради бізнес-омбудсмена України повідомили, що 15 жовтня екс-мер Варшави Марчін Свєнчіцький офіційно вступає на посаду бізнес-омбудсмена, тим самим ставши другим за рахунком, хто обіймає дану посаду в Україні. Відзначається, що рішення про призначення Свєнчіцького було ухвалене Наглядовою радою бізнес-омбудсмена ще в липні поточного року.

Коментуючи своє призначення Свєнчіцький зазначив, що для нього, як для нового бізнес-омбудсмена України, першочерговим завданням є затвердження парламентом закону про Установу бізнес-омбудсмена. За словами Свєнчіцького, прийняття даного закону суттєво розширить повноваження та інструменти Ради, а внаслідок цього розв’язання проблем, з якими стикаються підприємці, стане більш ефективним. Також, це дозволить встановити діалог між бізнесом та державою, що зрештою принесе користь для обох сторін.

Kazatin-rda.gov.ua

Відомо, що Свєнчіцький поляк за походженням, й більшу частину своєї професійної діяльності присвятив розв’язанню політичних питань на батьківщині — в Польщі. Так, він обіймав посаду міністра зовнішньоекономічних зв’язків, заступника міністра економіки та мера Варшави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*