Латвія вилучила 30 мільйонів доларів екс-чиновників України

Kaz.tengrinews.kz

Прес-служба Генпрокуратури України повідомила про те, що Латвія напередодні офіційного візиту голови України Володимира Зеленського визнала походження активів, загальна сума яких склала 30 млн доларів, злочинним та здійснила їх конфіскацію. Дані кошти були пов’язані особами, які є екс-чиновниками нашої держави.

Відповідно до повідомлення, за сприяння компетентних органів Латвії та Генпрокуратури латвійський судовий орган прийняв рішення про визнання походження коштів, сума яких склала близько 30 млн доларів, злочинним. У результаті була проведена конфіскація цих активів.

Згідно з інформацією, вже 4 роки ці кошти були арештовані у рамках запиту ГПУ про надання правової допомоги. Відзначається, що повернення злочинних активів в Україну буде вирішуватися саме на міжурядовому рівні.

Kaz.tengrinews.kz

Нагадаємо, що у 2014 році правоохоронні органи Латвії справили арешт коштів, сума яких склала 49,3 млн доларів, що зберігаються у банках на території держави. Власником рахунків, на яких зберігалася ця сума, був Сергій Арбузов, який виконував обов’язки голови Кабміну. Також заарештовані були активи нардепа від «Партії регіонів» Юрія Іванющенка, загальна кількість яких склала 32 мільйони доларів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*