Ветеранам російсько-української війни допоможуть у реалізації власних бізнес-проектів

goodlike.org

14 жовтня стартувала п’ята хвиля навчання в рамках Програми з підприємництва для ветеранів АТО/ООС, які хочуть поліпшити свої знання в області маркетингу, фінансів, планування, з метою їх подальшого застосування при відкритті власного бізнесу. Відзначається, що дана навчальна програма є безкоштовною, а у якості організатора виступає Київська школа економіка.

Презентація навчальної програми пройшла в цей понеділок, 14 жовтня, в Миколаївській області, де експерти, а також представники місцевих органів влади розповіли про полюси подібних проектів.

goodlike.org

За словами голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Стадника, набуття навичок підприємницької діяльності є актуальним, оскільки багато ветеранів АТО/ООС хотіли б відкрити власний бізнес й реалізувати свою мрію. При цьому, більшість з них потребують розширення знань в області ведення бізнесу, а також розраховують на підтримку досвідчених підприємців й тих, хто раніше брали участь в подібних навчальних програмах.

Навчальний курс розрахований на 2,5 місяці, в рамках якого кожен зможе розробити власний бізнес-план й проконсультуватися в експертів з питань його реалізації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*