Кабмін України викликаний до Верховної Ради тримати відповідь

Nv.ua

Дмитро Разумков, який обіймає посаду голови Верховної Ради України, 15 жовтня у ході засідання погоджувальної ради парламенту заявив про те, що 17 жовтня буде проведено годину запитань до Кабміну.

Відповідно до слів голови парламенту, у процесі даної Години депутати можуть підняти лише питання окресленої тематики. Тому Дмитро Разумков звернувся із закликом до керівників фракцій визначити вже 15 жовтня у ході погоджувальної ради теми питань, які будуть поставлені уряду.

Згідно з інформацією, у 8-му скликанні Верховної Ради України подібна година запитань до Кабміну проходила п’ятницями на щотижневій основі. А чинне скликання до цього моменту годину питань не організовувало.

Nv.ua

Разом з тим у ході погоджувальної ради Дмитро Разумков поінформував про те, що на цьому тижні парламентарії перестануть працювати у турборежимі, почавши працювати більш планово.

Раніше повідомлялося про те, що найбільша фракція Верховної Ради України «Слуга народу» запропонувала вислухати голову Міноборони у ході проведення години запитань до Кабінету Міністрів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*