Олігарх Коломойський повернув собі повний контроль над “Центренерго”

sbu.ua

Північний апеляційний господарський суд задовольнив позов «Центренерго» на рішення суду першої інстанції, який зупинив процедуру банкрутства.

Колишній депутат Дмитро Крючков, який є кінцевим бенефіціаром ключового кредитора «Центренерго» озвучив намір кредиторів оскаржити дане судове рішення.

Також колишній парламентарій назвав дане рішення безпрецедентним та заявив, що таким чином керівництво, яке контролює Коломойський, отримало можливість для прийняття будь-яких рішень та укладення договорів щодо купівлі-продажу вугілля на «Центренерго», а також реалізації виробленої енергії через свої компанії.

Крючков зазначив, що компанія вперше була виведена з-під банкрутства з 2004 року, а отже, всі рішення будуть прийматися без обговорення з ключовими кредиторами. За його словами, Коломойський навіть після зустрічі з лідером нашої країни Зеленським продовжив демонструвати, що має вплив на судову систему країни через Андрія Богдана.

У рамках справи перші дві колегії суддів не захотіли приймати незаконне рішення та заявили про самовідвід. Лише третьою колегією було прийнято рішення про призупинення банкрутства компанії. Колегію очолював Анатолій Верховець.

sbu.ua

Таким чином, за словами екс-депутата, з одного боку влада розповідає про плани приватизації найбільшої державною компанією, стартова ціна якої склали 6 мільярдів гривень, а з іншого боку, нове керівництво «Центренерго», назване українським олігархом «професіоналами», забезпечив за 2 місяці збитків на суму в 1,3 мільярда гривень. При цьому, сума прибутку в минулому році склала 2,6 мільярда гривень. Так, Крючков вважає, що збитки держави – це прямий прибуток Коломойського.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*