Заарештовані в Греції українські моряки повернулися додому

фото: 112.ua

В суботу 12 українських моряків повернулися на батьківщину з заарештованого в Греції корабля Mekong Spirit. Більш ніж 14 місяців українських моряків тримали в ув’язненні в Греції, так як їм було пред’явлено звинувачення в транспортуванні контрабандної зброї.
У суботу моряки прибули в Одесу, де їх зустріли рідні та друзі. Вони не побажали розповідати про деталі їх ув’язнення в Греції, зазначивши, що на даний момент вони просто хочуть побути разом з близькими і трохи відійти від пережитих подій.
Один з моряків Дмитро Адаменко розповів, що він не був удома практично півтора року, не бачив свою сім’ю, а зараз, його дитина навіть не впізнає його та лякається. Він також розповів, що для їх повернення на батьківщину було поставлено умову у вигляді обов’язкової явки в консульство Греції, розташованого в Одесі.
Представник грецького консульства в Україні Пантеліс Бумбурас звернув увагу на те, що моряки змогли повернутися додому тільки завдяки роботі висококваліфікованих юристів.
Нагадаємо, що судно з українськими моряками було заарештовано прикордонниками в Греції ще 14 місяців тому, причиною послужило припущення про транспортування контрабандної зброї. Зараз судно арештовано, 12 членів екіпажу відправили додому, однак ще 5 все ще перебувають в Греції до повного з’ясування обставин.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*