Панама закрила кримінальну справу про відмивання офшорних доходів Петра Порошенка

24tv.ua

Адвокат Петра Порошенка Ілля Новіков у процесі прес-конференції 16 жовтня заявив про те, що панамська спецпрокуратура по боротьбі зі злочинністю закрила провадження, яке було порушено за заявою Андрія Портнова проти п’ятого голови України.

Згідно з інформацією, у заяві йшлося про те, що компанії, які нібито мають зв’язок з екс-главою України, займалися легалізацією доходів, отриманих незаконно. Заява була підкріплена свідченнями самого заявника, в яких Портнов наполягав на необхідності розслідування даного нібито злочину.

Новіков зазначив, що розслідування виробництва тривало протягом 2 місяців, після чого прокурор вирішив його закрити. Причиною закриття було те, що заява юриста не містила фактів, що вказують на причетність компаній, які пов’язані з Петром Порошенком, до даних злочинів.

За словами Новікова, 13 жовтня адвокати Порошенко подали заяву проти Портнова за фактом порушення ст. 348 Кримінального кодексу Панами, в якій йде мова про подання заяви про вчинення злочину, що є свідомо неправдивою.

Разом з тим Андрій Портнов відреагував на закриття виробництва проти Порошенка на своєму каналі у месенджері «Телеграм».

24tv.ua

Портнов написав, що у нього є два коментарі. Перший полягає у тому, що у разі відсутності зв’язку Порошенко з даними компаніями, чому захист повідомляє про цю історію, а також, чому адвокати п’ятого президента України ведуть процесуальне листування з прокурорами Панами.

У другому коментарі юрист «подякував» Генпрокурора України за те, що у період останніх півтора місяця у нього не знайшлося волі від імені Генеральної прокуратури провести офіційний обмін документами з Республікою Панамою, дізнатися про активи Петра Порошенка у даній державі, а також відреагувати на прийняте рішення панамського прокурора про закриття провадження.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*