Проти енергокапітуляції перед Росією – під стінами Верховної Ради України черговий протест

www.obozrevatel.com

16 жовтня в день засідання комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКГ десятки мітингувальників виступили з вимогою звільнити чинного голову комітету ВР з енергетики Андрія Геруса й тим самим запобігти «енергокапітуляції перед Росією». Відзначається, що акція пройшла недалеко від будівлі Верховної Ради, а серед учасників були помічені представники ГО «Україна без Росії».

Приводом для проведення мітингу стало звернення народного депутата від фракції «Батьківщина» Олексія Кучеренка до громадян України із закликом висловити свою незгоду з раніше запропонованим Герусом законопроектом, прийняття якого поставить під загрозу подальше проведення європейських енергореформ.

За словами Кучеренка, законодавча ініціатива Геруса, яка передбачає введення цінових обмежень на конкурентному ринку електроенергії, повністю суперечить пунктам Угоди про Асоціацію України з Євросоюзом.

www.obozrevatel.com

З огляду на цей факт, як відзначає Кучеренко, законопроект Геруса, по суті, прирівнюється до здачі національних інтересів України в галузі енергетики. На тлі цього саме українська громадськість, на думку Кучеренка, шляхом висловлення своєї громадянської позиції має запобігти енергокапітуляції перед РФ та згортанню реформ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*