Верховна Рада має бути відкрита для простих людей

shock.ee

16 жовтня в рамках засідання комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики було прийнято рішення про підготовку звернення до Кабміну й керівництва парламенту із закликом спростити систему пропуску громадян до державних установ України, в першу чергу в будівлі парламенту та уряду.

За словами голови комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександра Ткаченка, практика показала, що в більшості випадків люди стикаються з масою проблем, коли справа доходить до відвідування будівлі Верховної Ради. Вони змушені стояти в черзі, оскільки пропускна система досі працює на основі паперової документації, а не переведена в електронний формат, що значно спростило б процедуру перевірки документів.

shock.ee

Більш того, Ткаченко повідомив, що в комітеті також розглядаються варіанти просування ідеї про введення персональних електронних карток для депутатів. Він переконаний, що в умовах, коли одним з головних трендів сучасного світу є діджіталізація, використання паперової документації є принизливим.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*