Прем’єр-міністра України викрили у фальсифікації його наукового ступеня

www.nure.info

Олексій Гончарук міг сфальсифікувати дані про наявність у нього наукового ступеня. Про це заявив блогер і журналіст Анатолій Шарій. Провівши розслідування, він опублікував відео на YouTube, в якому вказав на відсутність згадки докторського ступеня Гончарука на урядовому сайті.

Шарій звернув увагу на те, що сім років тому публікувалася інформація про присвоєння майбутньому голові Кабінету міністрів «доктора філософії в галузі права», однак зараз у біографії прем’єр-міністра даний факт відсутній.

Автор журналістського розслідування додав, що після подачі запиту по науковому ступеню Гончарука в пресслужбу уряду, згадка про докторського ступеня була стерта з багатьох сайтів, включаючи біографію прем’єра в «Вікіпедії».

Як пояснив прем’єр-міністр на брифінгу, у нього був диплом недержавного зразка, тому він визнав некоректним розміщувати відомості про це на офіційних сайтах і в офіційній біографії.

Нагадаємо, що раніше прем’єр-міністр став предметом обговорення через концерт націоналістичного музичного гурту «Сокира Перуна», відомого своїми неоднозначними текстами. Гончарук звернувся до авдиторії зі сцени зі словами підтримки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*