Президент Зеленський має стукнути кулаком і навести порядок у своїй фракції парламенту

zrada.today

Руслан Бортник, який очолює Інститут аналізу та менеджменту політики, оцінив наслідки публікації листування депутата від «Слуги народу» В’ячеслава Медяника з таким собі «Сашком Яровим», якому політик пообіцяв «вирішити питання» шляхом переговорів із заступником голови Генпрокуратури Віктором Трепаком.

Експерт заявив, що є підстави припускати виникнення «схеми» в команді влади, в яку можуть бути залучені, крім Медяника, працівники прокуратури та бізнесмени. Генпрокурор повинен якнайшвидше внести до парламенту представлення про позбавлення недоторканності Медяника, і на законних підставах вилучити підозріле листування.

Політолог також висловив побоювання, що проблеми можуть виникнути у першоджерела публікації про листування депутата – Інтернет-видання «Страна.ua». Через це головний редактор Ігор Гужва ще тривалий час не зможе повернутися на Батьківщину, з огляду на попередні заведені справи проти нього.

zrada.today

Бортник також розкритикував «слуг народу», заявивши, що в президентській політсилі прикрили своїх «кнопкодавів» (депутатів, які практикують неособисте голосування). Він допустив, що глава держави Володимир Зеленський втратив контроль над своєю командою, і йому необхідно розібратися з цим, «вдаривши кулаком по столу».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*