Фракція Вакарчука – гарант чистоти законопроектів України від “фактора Януковича”

24tv.ua

Голова політичної сили «Голос» Святослав Вакарчук в одному зі своїх інтерв’ю виступив із заявою про те, що його парламентська фракція напередодні голосування перевіряє всі проекти законів, запропоновані «Слугою народу» на т.з. «фактор Януковича». Зазначимо, що під цим фактором розуміється узурпація влади.

Вакарчук розповів, що коли «Слуга народу» вносить черговий проект закону, особливо, якщо він стосується змін до Конституції, то члени його фракції ставять питання про те, чи голосували вони за цей проект, якби країну очолював Янукович.

Так, якщо депутати прийшли до думки, що при Януковичі вони б не голосували за цей законопроект, то й при президентстві Зеленського вони теж не віддадуть за нього голос. Таке рішення в партії обґрунтовують тим, що для них немає принципової різниці хто займає пост президента.

Для Вакарчука та його політичної сили значення мають правила та інститути, а особи, що займають ту чи іншу посаду, відходять на другий план.

24tv.ua

Коли Вакарчуку поставили питання про те, чи задоволений він тим, як лідер країни Зеленський працює з Радою, він зазначив, що незадоволений низкою моментів. Так, Зеленський почав свою роботу з парламенту з посилення своєї влади та повноважень. Вакарчук вважає такі дії неефективними та небезпечними.

На думку лідера «Голосу», хороша реформа – це прийняття тих правил та інститутів, які б сильними та пережили будь-якого лідера, яким би він не був.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*