Український парламент офіційно дозволив отримувати гроші від боротьби з корупцією

klymenko-time.com

Парламент України в ході другого читання затвердив проект закону, який розробив лідер нашої держави Володимир Зеленський. Даний документ передбачає зміни до Закону Про запобігання корупції, а саме про її викривачів. За даний проект свої голоси віддали 252 парламентарії.

Відповідно до прийнятого закону, викривачі корупційних схем відразу після того, як буде прийнято відповідне рішення суду можуть розраховувати на виплату грошової винагороди. Дані виплати не залежать від повернення того збитку, з яким зіткнулася держава.

Варто відзначити, що виплати будуть здійснюватися лише в тому випадку, якщо шкоди бюджету країни від корупційних дій перевищить 5 000 неоподатковуваних мінімумів. Сума виплати складе 10% від завданих державі збитків.

klymenko-time.com

Водночас, парламентар ВР Галина Янченко, яка очолює комітет антикорупційної політики, звернула увагу на те, що грошова винагорода не буде виплачуватися викривачам в тому випадку, якщо вони є учасниками корупційних махінацій.

Так, вона підкреслила, що, якщо такий викривач сприятиме слідству, то його можуть звільнити від кримінального переслідування.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*