За прогули уроків батьків школярів штрафуватимуть

vipon.com.ua

Постанова Кабміну №684 свідчить про те, що можуть ввести штрафи за регулярні пропуски занять у школі.

У документі йдеться, що якщо учень, вік якого не досяг 18 років, відсутній без поважної причини у школі протягом 10 робочих днів поспіль, тоді школа зобов’язана у терміновому порядку повідомити у службу у справах дитини або поліцію.

Текст постанови стверджує, що поважною причиною для пропуску занять може стати відпочинок з батьками, хвороба, а також інші сімейні обставини. При цьому одному з батьків необхідно повідомити вчителів про відсутність дитини та написати про це письмову заяву.

Згідно з інформацією, якщо учень не відвідував заняття через хворобу та спостерігався у лікарні, доказом для поважної причини стає довідка. У разі її відсутності батьки повинні надати заяву про перебування дитини під їх наглядом вдома у певний період.

vipon.com.ua

Відповідно до даних, якщо учень пропускає уроки регулярно, не маючи поважної причини, а школа не повідомлена про його місцеперебування, тоді згідно із законодавчим актом на батьків може бути накладено штраф.

Подібні виробництва розглядаються у рамках судових засідань. Спочатку судом може бути прийнято рішення про винесення попередження або накладення штрафу, розмір якого складе 850-1700 грн. Однак при повторному притягненні до відповідальності за фактом пропуску занять, батькам необхідно буде заплатити штраф від 1700 до 5100 гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*