Інформація про закриття офшорної справи проти Порошенка в Панамі не вірна

ua.news

Юрист Андрій Портнов, який займав пост заступника голови Адміністрації Президента у період з 2011 по 2014 рік, повідомив на своєму «Телеграм-каналі» про те, що дані, озвучені 16 жовтня адвокатами п’ятого голови України стосовно закриття кримінального провадження проти Порошенка у Республіці Панама, неправдиві.

Відповідно до повідомлення Портнова, прокурор Панами не закривав дану справу, а зупинив його розслідування на тимчасовій основі. Тому якщо Генпрокуратура України відреагує у відповідь на звернення юриста по легалізації Петром Порошенком злочинних доходів у Панамі, яке лежить у відомстві, розслідування у Республіці Панама буде продовжено.

Згідно зі словами Андрія Портнова, він планує у найближчому часі спростувати й інші заяви, які були озвучені представниками колишнього голови держави Порошенка, на тему панамських офшорів та кримінальних справ.

Відзначається, що юрист у черговий раз звернувся до Руслана Рябошапки, який займає пост Генпрокурора України, з проханням організувати зустріч, у ході якої будуть обговорюватися питання, пов’язані з Петром Порошенком та його офшорами.

ua.news

Нагадаємо, що раніше адвокат Порошенко повідомив про закриття справи у Республіці Панама за фактом легалізації коштів, отриманих злочинних шляхом, компаніями, що пов’язані з екс-президентом України. Заявником у даній справі був Андрій Портнов.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*