Генпрокурор Рябошапка – це просто недогризок старої влади Порошенка, – екс-міністр юстиції України

gordonua.com

Політик Олена Лукаш, яка займала пост голови Міністерства юстиції у період з 2013 по 2014 рік, повідомила у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що вона прийшла на допит у Генпрокуратуру України, в ході якого підписала підозру розміром у 50 сторінок.

Відповідно до тексту повідомлення, Генпрокурор Руслан Рябошапка, його заступник Віктор Чумак та ще один прокурор підготували текст підозри розміром у 50 сторінок.

За словами політичного діяча, у неї не вистачило правової кваліфікації для того, щоб зрозуміти, про що йдеться у документі. Адже, ґрунтуючись на питаннях Лукаш та відповідях заступника Генпрокурора, стало зрозуміло, що, на думку ГПУ, екс-міністр юстиції скоїла злочин невідомим способом, невідомо коли, вкравши невідому суму. Саме це разом з цитатами чинного законодавства України ретельно описано на 50 сторінках.

Також Олена Лукаш пізніше заявила в інтерв’ю представникам засобів масової інформації про те, що Генпрокурор України Руслан Рябошапка працював з нею у період її керівництва Мін’юстом.

gordonua.com

Згідно із заявою політика, Рябошапка працював при багатьох режимах, у тому числі при Миколі Азарові, а також при Порошенку.

Олена Лукаш назвала чинного Генпрокурора «недогризком» та «обноском старої влади». Вона також вважає, що Рябошапка є одним їх найгірших представників минулих режимів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*