Верховна Рада розслідуватиме російську пропаганду на телеканалах України

patrioty.org.ua

17 жовтня в рамках засідання Верховної Ради на голосування було винесено законопроект про створення тимчасової комісії, члени якої будуть розслідувати випадки зміни власників українських телеканалів з метою виявлення можливих порушень. Даний законопроект підтримали 278 депутатів.

Відзначається, що комісія буде працювати не на постійній основі, оскільки створена для вирішення конкретних завдань. Зокрема, в пояснювальній записці, яка додавалася до законопроекту, зазначено, що комісія займеться розслідуванням подробиць процедури придбання каналів 112-Україна, NewsOne та ZIK Віктором Медведчуком.

У авторів пояснювальної записки є підстави припускати, що дані канали Медведчук придбав через підставних осіб. Більш того, комісія має намір проаналізувати контент, що транслювався на даних каналах, з метою виявлення фактів пропаганди в інтересах РФ.

patrioty.org.ua

При цьому в пояснювальній записці немає згадки про телеканал «Прямий», який, згідно з даними юриста Андрія Портнова, був придбаний екс-президентом України Петром Порошенком, бувши у складі організованої злочинної групи. Саме з цим каналом пов’язують звинувачення Порошенко у відмиванні коштів та несплаті податків.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*