У Києві накрили цілу клініку “чорних” трансплантологів

Fakty.ua

У Києві правоохоронці провели спецоперацію, за підсумками якої було викрито приватна клініка в Києві. Організація займалася продажем людських органів на «чорному ринку».

В ході обшуків у медцентрі «Інститут сімейної медицини плюс» були знайдені місткості з рідким азотом і підписами, що вказують на вміст у них людських органів. Для незаконної торгівлі медцентр використовував органи викрадених людей.

Оперативна розробка приватного медичного закладу велася тривалий період часу, для збору доказів про порушення персоналом українського законодавства та отримання дозволу на обшуки в приміщеннях.

Єдиною складністю в ході проведення обшуків виявився сейф, де ймовірно зберігається документація та заощадження організації: виріб не вдалося зламати навіть спеціальними інструментами.

Fakty.ua

Власник приватної клініки був присутній на обшуках разом зі своїм юристом. Обидва заперечували інкриміновану підозру в незаконній торгівлі людськими органами. Вони підкреслили «серйозне ім’я» медичного центру і попередили, що ця подія зіпсує імідж України за кордоном через співпрацю організації з іноземцями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*