Заступник начальника управління Нацполіції України помічений у придушенні свободи слова

fakty.org

Якщо з боку журналістів в парламентський комітет з питань свободи слова надійде звернення щодо ймовірного тиску на них з боку службовця Нацполіції Євгена Шевцова, то воно буде розглянуто. Про це розповів нардеп Нестор Шуфрич, який очолює профільний комітет у Верховній Раді.

Заступник голови Головного слідчого управління Нацполіції Євген Шевцов і його дружина Олена Дегрик стали фігурантами низки журналістських розслідувань. В статтях декількох видань було вказано на підозріло розкішний спосіб життя, який веде подружня пара. Також у викривальних матеріалах по Шевцову і Дегрик розповідалося про сумнівний бізнес, яким ймовірно займається високопоставлений поліційний і його дружина.

Цьогоріч наприкінці липня за рішенням Печерського райсуду столиці були заблоковані вісімнадцять сайтів, які містять критичні матеріали про Шевцова і його супутницю життя. Рішення було прийнято за позовом Шевцова.

fakty.org

На скандал звернуло увагу Держбюро розслідувань, чий керівник Роман Труба пообіцяв розслідувати дії високопосадовця.

Нагадаємо, що в минулому році Шевцов намагався працевлаштуватися в ДБР, але безуспішно через скандал з виявленими порушеннями в роботі відбіркової комісії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*