З’явився текст законопроекту амністії для ОРДЛО

glavred.info

На сайті парламенту опублікований текст законопроекту від голови держави, який отримав номер 5082. У ньому пропонується амністія для осіб, які брали участь у подіях на територіях Донеччини та Луганщини.

У тексті пояснювальної записки до проекту закону зазначається необхідність невідкладних заходів, спрямованих на мирне врегулювання ситуації на Сході країни.

Законопроект називається однією з дій, спрямованих на реалізацію мирного плану чинного президента України.

У статті першій цього документа пропонується звільнити від кримінального переслідування осіб, які з 22 лютого 2014 року входили в збройні формування і були учасниками діяльності самопроголошених структур на Донбасі, протидіючи проведенню АТО.

Для поширення на них амністії, зазначені особи повинні протягом місяця з моменту набуття чинності цього законопроекту звільнити заручників, здати зброю і боєприпаси, а також залишити утримувані будівлі.

glavred.info

Дія закону не поширюється на тих, кого звинувачують у скоєнні дій, передбачених статтями 112, 113 і 115 КК України, причетними до знищення авіалайнера «Малайзійських авіаліній» в липні 2014 року і тими, хто перешкоджав розслідуванню по катастрофі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*