Відвід армії України на Донбасі пройде послідовно та організовано

www.ukrnews24.net

Голова міністерства оборони Андрій Загороднюк виступив із заявою про те, що відведення військ в населених пунктах Петровське та Золоте буде проводитися послідовно та організовано. Перед відведенням попередньо підготують необхідне обладнання та укриття для особового складу ЗСУ, місця проживання для бійців. Також будуть створені умови для виконання бойових завдань.

Загороднюк звернув увагу на те, що інженерні підрозділи відновлюють фортифікаційні споруди. Він нагадав, що у 2016 році бійці Збройних сил вже займали ці позиції, тоді фортифікаційні споруди підготували, тепер же їх відновлюють.

Для відновлення зазначених фортифікацій Головне управління оперативного забезпечення видало все необхідне.

www.ukrnews24.net

Голова Міноборони нагадав, що для початку розведення військ протягом семи днів повинен дотримуватися режим тиші, який зафіксують представники ОБСЄ. В даний час дана умова не дотримується бойовиками, які регулярно обстрілюють позиції ВСУ в районі відведення військ.

Також міністр звернув увагу на те, що захист мирного населення в зазначених населених пунктах забезпечуватимуть представники Нацполіції та інших сил безпеки.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*