НАТО проводить секретні навчання на випадок ядерної війни

parstoday.com

Німецька міжнародна громадська телерадіокомпанія «Deutsche Welle» проінформувала про те, що на цьому тижні почалися маневри Північноатлантичного альянсу «Стійкий полудень», які передбачають сценарій ядерної війни.

Відповідно до даних, у ході маневрів військовими також відпрацьовується застосування винищувачів-бомбардувальників, які можна оснастити атомною зброєю.

Відзначається, що від збройних сил Федеративної Республіки Німеччина — Бундесверу беруть участь літаки «Торнадо».

Згідно з інформацією, винищувачі на даний момент знаходяться на авіабазі «Бюхель» у федеральній землі Рейнланд-Пфальц, розташованої у південно-західній частині держави. Також за даними, які офіційно не підтверджені, на території бази зберігаються ядерні бомби Сполучених Штатів Америки типу В61.

Повідомляється, що на випадок ядерної загрози винищувачі «Торнадо» можна оснастити ядерними бомбами В61.

parstoday.com

Непідтверджені дані свідчать про те, що ядерна зброя Сполучених Штатів зберігається також у Турецькій Республіці, Нідерландах, Королівстві Бельгія, а також в Італійській Республіці.

Військові експерти повідомляють про те, що подібні навчання проводяться на регулярній основі. У процесі маневрів відпрацьовується безпечне завантаження атомної зброї Сполучених Штатів з підземних сховищ у літаки, проте справжні бомби у навчальних польотах не використовуються.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*