Депутата від партії «Опозиційний блок» внесли в базу даних «Миротворця»

фото: ipress.ua

Український депутат від партії «Опозиційний блок Вадим Новинський тепер значиться в базі «Миротворця». Інформація про нардепа вже опублікована в анкеті на офіційному сайті «Миротворця». Творці цієї анкети стверджують, що він повинен нести відповідальність за поширення московської пропаганди, яка представлена під виглядом «руського миру» під егідою Української православної церкви. Також його звинувачують у тому, що він перешкоджає встановленню незалежності українського православ’я від православної церкви держави-агресора. Також на сайті сказано, що він очолює, а також спонсорує діяльність, метою якої є розпалювання міжконфесійної ворожнечі. Більш того, він не визнає політику Росії агресивною.
На сайт «Миротворця» також додали і анкету митрополита Запорізького УПЦ Луки. Йому пред’явлено звинувачення в розпалюванні релігійної та національної ворожнечі.
Нагадаємо, що раніше проти депутата Новинського було порушено кримінальне провадження. Генпрокуратура висунула йому звинувачення за підозрою в незаконному усуненні з поста голови Української православної церкви покійного митрополита Володимира. У свою чергу, нардеп звинувачення відкидає. Він упевнений, що кримінальне провадження сфабриковане, а мотиви чисто політичні. Новинський підкреслює той факт, що прямих доказів проти нього немає. Правоохоронні структури також не можуть затримувати нардепа, оскільки для цього їм необхідний дозвіл українського парламенту.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*