Керівництво комітету Нацбезпеки та оборони України стало фігурантами трьох кримінальних справ

vse.media

Народний депутат Верховної Ради України 8-го скликання Мустафа Найєм повідомив, що 15 жовтня Генпрокуратура відкрила відразу три кримінальні провадження, в кожному з яких у якості підозрюваних проходять екс-голова парламентського комітету Нацбезпеки та оборони Сергій Пашинський, а також Іван Винник, який обіймав посаду секретаря в цьому ж комітеті.

В рамках першого кримінального провадження зазначеним особам висунуті підозри в розкраданні коштів при виконанні одного з держзамовлень у сфері оборони. Зокрема, мова йде про виготовлення боєприпасів для артилерійської системи «Гіацинт». Друге кримінальне провадження відкрито за фактом незаконного використання коштів бюджету при виготовленні міномета «Верба», а третє – пов’язане із закупівлею військової техніки за завищеними цінами.

vse.media

Найєм звернувся до детективів НАБУ, які проводять досудове розслідування за вказаними кримінальними провадженнями, з проханням надати наявну інформацію про хід розслідування, а також підтвердити або спростувати причетність Пашинського та Винника до перерахованих злочинів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*