Масові заворушення в Гонконзі проходять за участю українських інструкторів

bykvu.com

Посол Китайської Народної Республіки у Російській Федерації Чжан Ханьхуей у процесі прес-конференції заявив про те, що у спеціальному адміністративному районі Китаю — Гонконгу беруть участь у масових заворушеннях інструктори з України, які мають досвід проведення кольорових революцій.

Відповідно до слів посла, ситуація на сьогодні не тільки не утихла, а й ускладнюється у деяких аспектах, оскільки все більша кількість міжнародних сил втручається у справи Гонконгу.

Згідно з перевіреними даними, у ході масових заворушень були помічені українські інструктори, які приїжджають туди з метою передачі власного досвіду жителям Гонконгу, які заявляють про те, що хочуть жити як українці.

Чжан Ханьхуей заявив, що вимоги активістів не будуть виконані. Однак їх мета, яка передбачає життя на рівні України, може бути цілком досяжною.

bykvu.com

Посол зазначив, що Гонконг понад 100 років до моменту 1998 року був колонією Британії, а у той час про права людини не було й мови. Однак на даний момент відбувається псування об’єктів інфраструктури та напади на співробітників правоохоронних органів. А люди, які вчиняють дані протиправні дії, є бандитами.

Дипломат повідомив, що адміністрація Гонконгу прийняла постанову, згідно з якою вводиться заборона на носіння масок демонстрантами, проте тепер ця заборона стала об’єктом критики. Хоча подібні норми існують у Сполучених Штатах Америки та у низці інших держав.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*