Двадцяти екс-нардепам України вручені підозри в порушенні Закону

m.gordonua.com

18 жовтня в ході засідання комітету з питань правоохоронної діяльності Генпрокурор України Руслан Рябошапка повідомив, що за останній час вдалося досягти значного прогресу в питанні притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів та інших осіб, які обіймають посади у сфері держуправління. Так, з початку вересня Генпрокуратура пред’явила 20 підозр екс-нардепам, з них 7 – притягнуті до кримінальної відповідальності.

За словами Рябошапки, інтенсифікація розслідувань кримінальних виробництв свідчить про те, що робота правоохоронних органів стає все більш злагодженою та системною.

Крім цього Рябошапка повідомив про запуск процедури переатестації співробітників Генпрокуратури. Він зазначив, що вже близько 96% співробітників подали заяву на проходження переатестації, а ті, хто відмовився – були звільнені (понад 20 чоловік).

m.gordonua.com

Генпрокурор також заявив, що в України з’явився шанс повернути 30 млн доларів, які були арештовані судом Латвії. За словами Рябошапки, можливість повернути заарештовані активи колишніх українських високопосадовців з’явилася завдяки плідній співпраці з компетентними органами Латвії.

Окремо Рябошапка торкнувся теми розслідування виведення коштів з шести українських банків. Як зазначає генпрокурор, цим займеться спеціальний департамент Генпрокуратури.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*