Коротко про головне за тиждень, – прем’єр України

druzi.net

На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» голова уряду Олексій Гончарук підбив підсумки роботи Кабміну за поточний тиждень.

Розповідаючи «коротко про головне» зроблене за цей робочий тиждень, прем’єр-міністр нагадав про повернення Калуської теплоелектростанції в держвласність, у зв’язку з чим споживачі не зіткнутися з несподіванками в опалювальний період.

З питань розвитку малого і середнього бізнесу при Кабміні буде створено Координаційну раду. Відповідно до указу голови держави, за два тижні необхідно підготувати спільно з громадськістю кілька важливих проектів законів, в тому числі щодо лібералізації умов для фізосіб-підприємців. Гончарук також анонсував дворічний мораторій на перевірку даної категорії підприємців.

Прем’єр-міністр згадав також проект закону про передачу гуртожитків, які функціонували при колишніх державних і національних підприємців, в розпорядження громад. Громадяни, які проживали в цій категорії житла, мають право на приватизацію, пояснив Гончарук.

Ще одним анонсованим законопроектом став статус учасників бойових дій та їхній соцзахист, а також турбота про членів сімей загиблих захисників України, для чого буде створена спеціальна Рада при Міністерстві у справах ветеранів.

Була запущена реформа «Укрзалізниці», яку заморожували три роки до цього, а для набору на високі посади державної служби проводяться відкриті конкурси.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*