Радник президент США звинуватив Порошенка у крадіжці конфіскованих у Януковича мільйонів

golos.biz.ua

В період своєї президентської каденції п’ятий голова держави Петро Порошенко влаштував розподіл коштів, вилучених в оточення Віктора Януковича. Про це заявив Сем Кіслін, який обіймає посаду радника президента Сполучених Штатів Дональда Трампа.

Як пояснив Кіслін з посиланням на документи, до яких він має доступ, вилучені грошові кошти повинні були бути переведені в державну казну. Це не було здійснено, оскільки Порошенко отримав понад півмільярда доларів США через екс-заступника секретаря Ради Нацбезпеки й оборони України Олега Гладковського.

golos.biz.ua

Ще приблизно 300 мільйонів доларів дісталися вже колишньому генеральному прокурору Юрію Луценко. Екс-секретар РНБО Олександр Турчинов, який виконував обов’язки президента України після Революції Гідності до обрання Петра Порошенка, отримав при цьому розподілі 20 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що після подій лютого 2014 року Віктор Янукович і деякі його соратники втекли з України, їхні рахунки були заарештовані, а Європейський Союз і США ввели санкції проти цих політиків і чиновників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*