Диверсанти спалили хімічний завод у Рівненській області

112.ua

Топ-менеджери підприємства «Колор Сім» в селі Клевань на Рівненщині пояснили пожежу на території хімзаводу «диверсією», додавши, що до пожежі вони постійно стикалися зі спробами перешкодити їхньої діяльності.

У свою чергу Нацполіція відкрила кримінальне провадження у зв’язку з порушенням правил техніки безпеки на підприємстві, не розглядаючи версію диверсії.

Пожежа викликала серйозне занепокоєння у жителів населеного пункту, де розташований хімзавод. Селяни поскаржилися на відчуття «першіння в горлі» після вибуху та пожежі, в повітрі можна відчути запах фарби.

Неприйняття роботи хімзаводу місцеві жителі демонструють не вперше. Місяцем раніше вони влаштували пікет під стінами підприємства. В даний час анонсовано звернення селян до голови ОДА з вимогою призупинити роботу «Колор сім»,

112.ua

Нагадаємо, що 17 жовтня в селі Клевань на території хімічного заводу «Колор Сім» стався вибух, який привів до подальшого пожежі на підприємстві.

Співробітники ДСНС по прибуттю на місце приступили до одночасного гасіння вогнища загоряння і будівель, розташованих поблизу. Протягом сорока хвилин пожежа була локалізована, приблизно стільки ж часу знадобилося для того, щоб повністю загасити його.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*