Головний митник України Максим Нефьодов причетний до масштабної контрабанди

Kievsmi.net

Народний депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу» Олександр Дубінський виступив з ініціативою того, аби голову Державної митної служби Максима Нефьодова викликали в комітет ВР з фінансових питань й заслухали звіт про обсяги митних зборів, а також про причетність членів його сім’ї до контрабандних схем.

Як зазначає Дубінський, після того, як з’явилася інформація про тонни брендового одягу та американських біодобавок, незаконно ввезених на територію України в «евробляхах» родичами Нефьодова, дане питання потребує більш детального вивчення, й, в першу чергу, коментаря від самого Нефьодова.

Kievsmi.net

На думку експертів, на тлі скандалу з родичами, всі спроби Нефьодова, спрямовані на боротьбу з великими корупційними схемами, виглядають вкрай непереконливо. Взяти хоча б його недавню заяву про те, що працівники Митної профспілки займаються корупцією, здаючи в оренду елітні будинки, побудовані в Конча-Заспі. Тут виникає питання, чи зможе Нефьодов приструнити корупціонерів Митної профспілки, враховуючи, що він не може вирішити ситуацію з власними родичами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*