Уряд Росії визнав українців носіями російської мови

Nv.ua

Повідомляється, що вищий виконавчий орган державної влади Росії — Уряд прийняв рішення про схвалення законопроекту, в якому йдеться про визнання громадян України носіями російської мови без складання іспитів. Також даний документ був внесений на розгляд до Держдуми.

Відзначається, що норми даного законодавчого акту також матимуть поширення на громадян Республіки Білорусь.

Згідно з інформацією, особам, які мають статус носія російської мови, надається право отримання у спрощеному порядку громадянства, а також посвідки на проживання у Російській Федерації. Оскільки даний статус автоматично пропускає одну з норм, що передбачає необхідність проживання у РФ протягом 5 років, якої потрібно дотриматися у процесі отримання паспорта Росії.

Нагадаємо, що у серпні поточного року керівництвом РФ був спрощений порядок отримання посвідки на проживання у Росії для українців. Також раніше було здійснено підписання указу, який дозволяє отримати у спрощеному порядку громадянство РФ тим громадянам України, які проживають на території Луганської та Донецької областей.

Nv.ua

Після цього голова України Володимир Зеленський прийняв рішення про спрощення надання українського громадянства громадянам Росії, які воюють на Сході України у складі Збройних сил України, а також піддаються політпереслідуванням у РФ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*