Садовий пішов, Сироїд прийшла – “Самопоміч” поміняла голову

hotnews.net.ua

19 жовтня в столиці України проходить черговий з’їзд партії «Самопоміч» в ході якого були визначені основні напрямки діяльності політсили на найближчий час, а також обрано нового лідера. Відповідно до рішення членів партії, новим головою партії «Самопоміч» стала Оксана Сироїд, яка раніше обіймала посаду віце-спікера Верховної Ради.

В рамках з’їзду одним з найбільш обговорюваних питань стали перспективи діяльності партії у 2020 році, особливо з огляду на той факт, що в саме наступному році відбудуться місцеві вибори. Так, представники партії переконані в необхідності забезпечити представництво «Самопомочі» по всій території України, включаючи навіть найвіддаленіші села. Для цього потрібно створити умови, при яких в кожному місті та селі з’являться лідери громадської думки, здатні вести фракцію в регіонах.

hotnews.net.ua

На з’їзді партії також був присутній нинішній лідер Андрій Садовий, який підтримав запропоновані ідеї й заявив, що, не дивлячись ні на що, залишається в партії й докладе максимум зусиль для того, аби «Самопоміч» домоглася позитивного для себе результату на майбутніх виборах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*