Інвестиційний форум у Маріуполі з відновлення Донбасу відвідає президент Зеленський

Biz.liga.net

Прес-секретар президента України Юлія Мендель поінформувала у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що голова держави Володимир Зеленський візьме участь в інвестфорумі по відновленню Донбасу, який буде проходити у місті Маріуполь.

Згідно зі словами Мендель, на заході будуть присутні понад 350 гостей, серед яких представники Кабінету Міністрів, посольств, місцевого самоврядування, а також інвестори та підприємці.

Відповідно до повідомлення, форум під назвою «RE: THINK. Invest in Ukraine» передбачає цікаву програму, у процесі якої будуть присутні понад 50 представників донорських організацій, інвестиційних фондів державного та міжнародного рівня, а також міжнародних фінансових корпорацій.

Також Юлія Мендель закликала засоби масової інформації реєструвати своїх представників для отримання акредитації.

Раніше повідомлялося про те, що 8 жовтня голова Парламенту України Дмитро Разумков анонсував в ефірі телевізійного каналу «ICTV» проведення великого форуму у місті Маріуполь, який пройде у кінці жовтня. Спікер повідомив, що у ході заходу будуть представлені ініціативи у питанні стратегії повернення територій України.

Biz.liga.net

За словами голови Верховної Ради, на форумі буде обговорено проект закону, що передбачає надання особливого статусу Донбасу, до якого будуть залучені політичні діячі, закордонні партнери, а також громадськість.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*