Фракція “Європейська солідарність” зажадала зменшення зарплати народного депутата

Glavk.info

Повідомляється, що нардеп Олексій Гончаренко від політсили Петра Порошенка «Європейська солідарність» вніс до Парламенту проект закону, в якому йдеться про зменшення заробітної плати народних обранців.

Відповідно до слів Гончаренка, заробітна плата парламентарія повинна бути прирівняна середньому показнику в Україні, який становить 10 тис. грн. Плюс до цієї суми додати 10 тис. грн «депутатських».

Нардеп вважає, що соромно українським парламентаріям отримувати щомісяця 63 тис. грн заробітної плати у той час, як мінімальна пенсія по країні становить 1672 гривні.

Glavk.info

Згідно зі словами представника «Європейської солідарності», чи всім за це соромно продемонструє голосування нардепів за прийняття закону про зменшення їхньої зарплати. Разом з тим на даний момент його ініціатива поки не спрямована до сесійної зали на розгляд.

Відзначається, що заробітна плата парламентарія на сьогодні становить фактично 63 тис. грн, з яких 28 тисяч становить зарплата з вирахуванням податків, а ще 35 тис. нардепи отримують т.зв. «депутатських». Дана сума розрахована на витрати парламентаріїв, в які можуть входити канцтовари, витрати на дорогу тощо. Однак ніхто не веде облік, на що витрачаються ці кошти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*