Скорочення в’язниць в Україні призведе до сплеску криміналу на вулицях міст

Zona.media

Президент «Української асоціації професіоналів безпеки» Сергій Шабовта вважає, що міркування голови Міністерства юстиції Дениса Малюськи стосовно необхідності скорочення третини в’язниць в Україні є наївними. Тому що якщо слідувати даній пораді, нашу країну захлесне насильство від криміналітету, який буде випущений з в’язниць.

Шабовта зазначив, що Денис Малюська є не першим міністром з нового складу уряду, який показує країні свої по-дитячому наївні уявлення про життя, у той час як держава котиться у прірву злочинності.

За словами експерта, для злочинця не існує більшого страху, ніж обмеження волі. Оскільки люди, які доходять до злочинності, не стільки є жертвами бідності та злиднів. Вони абсолютно антисоціальні елементи, які виховувалися у суспільстві такого ж кримінального громадського елемента. Тому для них подібний спосіб життя — це норма.

Zona.media

Відповідно до слів експерта, в’язниця ні в одній державі не є місцем відпочинку, тому що у подібних установах збираються покидьки суспільства, які не дотримуються норм загальнолюдського співжиття та моралі. На сьогодні заведено приймати в’язницю за якусь «виховну школу». Однак такою «школою» виступає суспільство, на даний момент наповнене агресією та позбавлене моралі. Саме тому, випустивши з в’язниць криміналітет, ми самі знищимо найменший порядок на вулицях міст.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*