Ситуація зі знущаннями над українцями в Польщі ще гірша, ніж про неї розповідають

narodna-pravda.ua

Керівник профспілки «Трудова солідарність» Віталій Махинько в одному зі своїх інтерв’ю розповів, що ситуація з приниженням і знущанням над громадянами нашої країни, які поїхали в Польщу на заробітки, на ділі ж ще гірше, ніж її описують.

Так, випадки вбивств, побиття та приниження громадян нашої країни – це лише мала частина того, що дійсно відбувається в Польщі. Найчастіше співробітники польської поліції не хочуть приймати заяви від українців. Якщо ж такі заяви й приймуть, то ймовірність проведення розслідування з ним мала, оскільки поліціянти не хочуть цим займатися.

Махинько звернув увагу на те, що зазначені кричущі інциденти з нашими співвітчизниками трапляються на території Польщі практично щодня. Поляки не бояться дозволити собі незаконні дії стосовно українців, оскільки впевнені у своїй безкарності.

narodna-pravda.ua

На думку голови профспілки, якби влада Польщі реєструвала всі порушення, то й ставлення б до наших співвітчизником було іншим.

Ірина Мізіна, яка представляє інтереси наших громадян у судах Польщі, не згодна з думкою Махинько, хоча зізнається, що польська поліція не дуже хоче приймати деякі заяви українців. Винятком є заяви про вбивство.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*