Садити “порохоботів” потрібно було ще вчора, – “Слуга народу” Макс Бужанський

replyua.net

Парламентарій Верховної Ради від «Слуги народу» Максим Бужанський у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис, в якій інформує про існування якоїсь теорії. Згідно з нею, колишнього главу держави Петра Порошенка та інших чиновників необхідно посадити у в’язницю не зараз, а трохи пізніше, коли впаде рейтинг.

Так, Бужанський пояснює, що коли рейтинг при владі впаде, його можна підняти, посадивши чиновників у в’язницю. Однак він зазначає, що коли падає рейтинг влади, то падає і її вплив на судову систему країни. У якийсь момент може виявитися, що суди не захочуть посадити того чи іншого чиновника.

Парламентарій підкреслює, що суди орієнтуються не тільки на законодавство, а й на рейтинг влади. Так, депутат написав у своєму профілі, що чиновників «садити потрібно вчора».

replyua.net

Користувачі соціальних мереж відреагували на цей пост і зазначили, що юрист Пашинського вже говорить про те, що його підзахисний є сакральною жертвою. Також зазначається, що для впливу влади на суди також потрібно когось садити.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*