Україні краще робити помилки, ніж не робити нічого

Myukr.com

Професор зі Сполучених Штатів Америки та спеціаліст з питань Східної Європи Андерс Аслунд в одному зі своїх інтерв’ю висловив думку про те, що в ситуації, в якій зараз знаходиться Україна, слід приймати якісь дії та допускати помилки, ніж взагалі не робити яких-небудь дій.

Так, професор звернув увагу на те, що коли держава потребує реформ, то важливо, щоб в ній були молоді освічені люди. При цьому, великим плюсом буде, якщо вони ніяк не пов’язані з представниками старих політичних еліт.

Водночас, якщо у державі дійсно є такі люди, до них все одно залишається низка питань, таких як «в чиїх інтересах вони діють» та «наскільки швидко люди, що володіють впливом, зможуть купити лояльність парламентарів України».

Myukr.com

Так, експерт вважає, що в такій ситуації, яка склалася в нашій країні діяти потрібно швидко. При цьому, Аслунд бачить ці швидкі дії, коли в державі приймаються проекти законів з великою кількістю помилок.

Він додав, що в ситуації, яка склалася в нашій країні, краще робити помилки, ніж не робити якісь дії. Водночас, помилки мають бути технічними, а не через корупційні ризики.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*