Бно-Айріян пішов з посади голови Київської облдержадміністрації

Hronika.info

20 жовтня на Facebook-сторінці голови Київської облдержадміністрації Михайла Бно-Айріяна був опублікований текст заяви, в якій чиновник повідомляє про те, що покидає свій нинішній пост за власним бажанням. Бно-Айріян не вказав причину подібного рішення, замість цього пославшись на уривок з книги відомого українського письменника Івана Багряного «Сад Гетсиманський»: «Краще померти гордо, … ніж повзати на колінах і вмерти морально та фізично».

Попри те, що Бно-Айріяна на посаду голови КОДА призначив президент України, у київського губернатора незабаром виник конфлікт з деякими представниками президентської партії «Слуга народу».

Зокрема, нардеп Олександр Дубінський не раз дорікав Бно-Айріяна в тому, що він втратив важелі контролю над регіоном, більш того, більшу частину влади губернатор свідомо розділяє з одіозними чиновниками часів президентства Петра Порошенка.

Hronika.info

Також на адресу Бно-Айріяна надходили звинувачення в корупції й у зловживанні службовим становищем. Так, Дубінський раніше публікував інформацію, що паралельно з рішенням Київської облради про підвищення тарифів на тепло, Бно-Айріян планував придбати два «службових» авто за гроші з бюджету, загальною вартістю в 6,4 млн грн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*