Правоохоронці, які переїхали після анексії Криму на материкову частину України, залишилися без роботи

Vybor.news

Колишній голова Ради Міністрів АР Крим та лідер політсили «Незалежність» Анатолій Могильов у проекті під назвою «Особиста територія» з Оленою Кирик повідомив про те, що співробітники правоохоронних органів, які переїхали після анексії Кримського півострова на материкову частину України, нині залишилися без роботи.

Прикладом своїм словам Могильов навів переїзд двох заступників начальників головних відомств Криму. Один був влаштований у Миколаївську область, а інший — у Запорізьку. Після прийняття законодавчого акту про люстрацію, один з правоохоронців був відразу ж звільнений, а інший, що мав вислугу, пішов на пенсію. У результаті той, кого звільнили, залишився без пенсії, а на даний момент працює звичайним охоронцем.

Екс-прем’єр зазначив, що люди, які працювали у силових структурах, стали не потрібні новому керівництву держави. Тому є недоречним говорити про те, що вони здійснили зраду, швидше за все, це вони були зраджені власною країною.

Анатолій Могильов зазначив, що саме несправедливість до співробітників силових структур стала причиною його повернення у політичну сферу держави.

Vybor.news

Відповідно до слів лідера політпартії, служба у поліції пов’язана з ризиками. Поліціянти покликані виконувати завдання, поставлені країною. Тому за дані ризики, які супроводжують службу співробітників правоохоронних органів, їм повинен надаватися соцзахист, який передбачено законодавчими актами. Однак у період останніх років у держбюджеті щорічно, якщо починати відлік з першого року президентства Петра Порошенка, соцнорми постійно урізалися. У результаті — пенсійне забезпечення правоохоронців сильно погіршилося.

Відзначається, що на сьогодні політпартія, яку очолює Анатолій Могильов, надає правову допомогу правоохоронцям, що потрапили у правові колізії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*