Школярів України навчатимуть медичної допомоги за методикою НАТО

www.mil.gov.ua

У прес-службі Міноборони України повідомили, що 20 жовтня в Рівному відбувся флешмоб за участю понад 150 школярів, на якому дітям надали змогу набути навички надання домедичної допомоги відповідно до стандартів НАТО. Відзначається, що захід пройшов за підтримки місцевої влади, яка виділила фінансування на закупівлю необхідного інвентарю.

В рамках флешмобу школярі мали можливість придбати навичку проведення серцево-легеневої реанімації з використанням манекенів. Оскільки захід мав демонстраційно-навчальний характер, то всі присутні мали можливість поспостерігати за діями школярів.

За словами організатором флешмобу, головна мета заходу полягала в тому, аби продемонструвати важливість володіння навичками надання домедичної допомоги, при чому в будь-якому віці, будь то школяр чи доросла людина.

www.mil.gov.ua

Даний флешмоб став частиною програми по впровадженню в освітніх установах України курсу з тактичної медицини. Відзначається, що саме Рівне став першим українським містом, де стартував даний курс для дошкільнят, побудований на стандартах НАТО.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*