Кабмін кинув Дубілета на посилення Держстату України

Glavnoe.dp.ua

Міністр Кабміну України Дмитро Дубілет на своєму каналі в Telegram повідомив, що відтепер обіймає посаду голови Держслужби статистики України. Відзначається, відповідне рішення було винесено на засіданні Кабміну й покликане, в першу чергу, грамотно перерозподілити функції між міністрами.

За словами Дубілета, відтепер контролювати й направляти роботу Держстату буде команда секретаріату та безпосередньо сам міністр. Дубілет підкреслив, що рішення про перерозподіл органів влади між міністрами є цілком логічним й актуальним, з огляду на те, які стоять перед Держстатом завдання на найближчий час.

Glavnoe.dp.ua

Зокрема, Дубілет розповів про плани якомога швидше провести установку й підрахунок ключових показників ефективності (KPI) всіх органів влади. Крім цього міністр торкнувся теми перепису населення й зазначив, що це входить в плани Держстату, при чому виділене фінансування на проведення перепису складе близько 3,4 млрд грн.

Дубілет зазначив, що на даний момент бачить багато можливостей для потенційного збільшення ефективності Держстату, про що пообіцяв написати найближчим часом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*