Українці розмірковують над різким загостренням екологічної проблеми в країні

bigpicture.com.ua

Активіст Євген Сойкін на своїй сторінці в Facebook написав про те, що 20 жовтня над Україною була зафіксована найвища концентрація чадного газу у світі. За словами Сойкіна, це досить нетипова для України ситуація, з огляду на той факт, що концентрація CO в таких масштабах більшою мірою властива промисловим районам Китаю та США.

Сойкін зазначає, що хмари чадного газу накрили половину України, при цьому незрозуміло, чому саме це сталося. За словами активіста, ні в одному українському місті немає такої концентрації людей та промислових підприємств як в окремих регіонах Китаю або в Нью-Йоркській агломерації, тому причина різкого збільшення показників чадного газу залишається незрозумілою.

bigpicture.com.ua

Незабаром під публікацією Сойкіна користувачі почали залишати коментарі, де висували власні варіанти того, що могло послужити причиною раптового загострення екологічної проблеми в Україні. Деякі писали, що спалення листви або горіння торфу могло спровокувати дане явище. Інші висловили думку, що густий смог виник після того, як щось спалювали на полях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*