Губернатор пішов – хай живе губернатор, в Київській області новий глава

Vesti.ua

Прес-служба Кабінету Міністрів поінформувала про те, що вищий орган виконавчої влади прийняв рішення про призначення нового голови Київської обласної державної адміністрації — бізнесмена з міста Харкова Олексія Чернишова.

Відповідно до даних, дана кандидатура була узгоджена Кабінетом Міністрів у ході засідання, яке пройшло 20 жовтня.

Згідно з інформацією, Олексій Чернишов є українським бізнесменом та інвестором. У 2014 році їм була заснована організація під назвою «Kyiv Vision Foundation», діяльність якої полягає у залученні інвестицій в Україну, підтримці культурних проектів, що популяризують нашу державу в Європі та які розкривають потенціал сучасного українського мистецтва.

Vesti.ua

Восени 2017 року Чернишов очолив Наглядову Раду Українського клубу нерухомості URE Club, який є професійним суспільством, що об’єднує локальних та міжнародних фахівців й практиків українського ринку нерухомості. У минулому році Чернишов ініціював створення «Школи управління комерційною нерухомістю». А навесні цього року бізнесмен приєднався до Всеукраїнської Мережі Доброчинності та Комплансу.

Раніше повідомлялося про те, що нинішній голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян написав заяву на ім’я президента Володимира Зеленського з проханням підтримати його відставку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*