Субсидії для дитячих будинків, військовослужбовців України та громадянам старше 60 років будуть істотно спрощені

Golos.ua

Прес-служба Кабміну поінформувала, що 20 жовтня вищий орган виконавчої влади у процесі засідання схвалив зміни, що передбачають спрощені правила призначення житлових субсидій декільком категоріям — військовим, дитячим будинкам сімейного типу (ДБСТ) та громадянам, вік яких складає понад 60 років.

Відповідно до даних, ДБСТ після внесення змін можуть отримати субсидію на понаднормову площу будинків, а у разі придбання ними машини — дитячі будинки не будуть позбавлені соцвиплат.

Разом з тим вищий орган виконавчої влади у ході засідання погодив об’єднання відділень Фонду держмайна у регіонах з метою скорочення витрат на їх утримання, оптимізації структури, а також підвищення ефективності процесу приватизації через вдосконалення їх координації.

Golos.ua

Згідно з інформацією, Кабмін також затвердив Держпрограму розвитку регіону українських Карпат на період наступних 2-х років. Метою програми є підвищення доступності окремих гірських територій у транспортному питанні, а також поліпшення розвитку даного регіону у соціальному та економічному аспектах. Також програма передбачає низку питань, у число яких входить будівництво доріг, створення нових робочих місць, а також розвиток туризму.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*